Кошик
148 відгуків
Молочно-доїльне обладнання та запчастини для нього
+380 (66) 480-24-02
+380 (68) 032-07-96
+380 (67) 490-56-30

ОБРОБКА ВИМЕНІ ПЕРЕД ДОЇННЯМ

Очищення вимені перед доїнням може зменшити початкову кількість бактерій у молоці до 75%. Здійснюється воно м'якою і чистою серветкою (окремої для кожної корови), просоченою розчином препарату, що містить сполуки йоду і гліцерину, призводить до ефективного видалення забруднень з поверхні сосків або за допомогою спеціальних стаканчиків для обробки вим'я.
Щоб зберегти натуральний шар жирів на шкірі сосків після доїння, застосовуються препарати, які містять в собі компоненти, що доглядають за шкірою і підвищують ефективність антимікробної обробки. Діппінги для дезінфекції після доїння насамперед закривають сосковими канал, завдяки чому, перешкоджають виникненню запальних процесів і створюють на сосках захисний шар. Також для підтримки здоров'я вимені після доїння допомагають стаканчики для дезінфекції та обприскувачі.
Правильна і системна обробка вимені перед і після доїння, дотримання технологічної карти доїння, правил гігієни вимені сприяє збільшенню надоїв, знижує ризики виникнення у корів маститів та інших запальних захворювань.
Очищення вимені перед доїнням може зменшити початкову кількість бактерій у молоці до 75%. Здійснюється воно м’якою і чистою серветкою (окремої для кожної корови), просоченою розчином препарату, що містить сполуки йоду і гліцерину, призводить до ефективного видалення забруднень з поверхні сосків або за допомогою спеціальних стаканчиків для обробки вим’я.
Щоб зберегти натуральний шар жирів на шкірі сосків після доїння, застосовуються препарати, які містять в собі компоненти, що доглядають за шкірою і підвищують ефективність антимікробної обробки. Діппінги для дезінфекції після доїння насамперед закривають сосковими канал, завдяки чому, перешкоджають виникненню запальних процесів і створюють на сосках захисний шар. Також для підтримки здоров’я вимені після доїння допомагають стаканчики для дезінфекції та обприскувачі.
Правильна і системна обробка вимені перед і після доїння, дотримання технологічної карти доїння, правил гігієни вимені сприяє збільшенню надоїв, знижує ризики виникнення у корів маститів та інших запальних захворювань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner