Кошик
149 відгуків
Молочно-доїльне обладнання та запчастини для нього
+380 (66) 480-24-02
+380 (68) 032-07-96
+380 (67) 490-56-30

Молокопроводи та Доїльні зали

Залежно від виробничого напрямку, конкретних умов і можливостей господарства застосовують різні варіанти утримання ВРХ прив'язана язне, безприв'язне і потокове, а також в клітках і верстатах (для телят).

Прив'язана язний спосіб утримання характерний тим, що худоба знаходиться на прив'язана язі у стійлах приміщення , де підтримується відповідний мікроклімат. Для здійснення моціону тварин випускають на вигульно-годівельні майданчики. Їх обладнують вздовж тваринницьких приміщень (переважно з південного боку) або ж окремо від них. В останньому випадку вигульні майданчики сполучають з тваринницькими приміщеннями, огородженими проходами.

Прив'язана язне утримання відзначається простотою організації робіт і поряд з цим забезпечує хороші умови для догляду за тваринами, краще враховує їх індивідуальні особливості, сприяє раціональному використанню кормів та підвищенню продуктивності тварин. Недоліком такого способу є високі питомі витрати праці, які в значній мірі обумовлюються саме індивідуальним обслуговуванням тварин. У зв'язку з дуже низьким коефіцієнтом використання (0,02-0,2) більшості машин та обладнання, що при цьому застосовуються, значно зростають також капіталовкладення в засоби механізації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner